top of page

Güvenilir ve ekonomik E-Ticaret sitesi nasıl kurulur?

Güvenilir ve ekonomik E-Ticaret sitesi nasıl kurulur?

Merhaba, wix üzerinden en kolay ve en ekonomik şekilde e-ticaret sitesi kurmak dakikalar alabilir. Domain aldıysanız, tek yapmanız gereken bu makalenin sonundaki linke tıklayarak web sitenizi adım adım oluşturmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde e -ticaret sitesi fiyatları çok pahalı gelebilir. Seo'u ayrı dert, optimizasyonu ayrı dert olur. Wix ile bu sorunu aşabilir, tüm dünya üzerinde 60 milyon kişinin kullandığı sisteme dahil olarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Wix ile site kurmak için makalenin sonundaki linke tıklayarak ücretsiz şekilde abone olun, daha sonra e ticaret kategorisinden istediğiniz beğendiğiniz şablonu seçin, ve görsellerinizi, şirket bilgilerinizi ekleyin. Dışarıdan yaptırmaya kalksanız her ay yüzlerce tl ödeyeceğiniz panellere çok ucuz rakamlara sahip olun ve tek bir tıklama ile sitenizde aktif edin. Detaylı bilgi almak için wix supporttan yardım isteyebilirsiniz.

Ödemesi en kolay ve en uygun platform olan wix ile işletmenizin gelirini arttırın. Otel, ofis, mağaza, her sektörden şirket ve işletme için web sitesi şablonlarından faydalanın. Google uyumlu olduğu için gerekli seo işlemini adım adım yaptıktan sonra müşterileriniz sizlere en hızlı şekilde ulaşacaktır. Wix çok büyük bir platform ve 60 milyon abonesi olduğu için, Türkiye'de çok pahalı olan aplikasyonlarıi çok uygun fiyatlara müşterilerine sunar. İster ayda 33 tl gibi bir rakam ödeyin, isterseniz senelik 330 tl ödeyin. Seçim sizin.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak ve premium abonelik satın almak.

Güvenilir ve ekonomik E-Ticaret sitesi nasıl kurulur?

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Güvenilir ve ekonomik E-Ticaret sitesi nasıl kurulur?

bottom of page