Güvenilir ve ekonomik E-Ticaret sitesi nasıl kurulur?

Güvenilir ve ekonomik E-Ticaret sitesi nasıl kurulur?

Merhaba, wix üzerinden en kolay ve en ekonomik şekilde e-ticaret sitesi kurmak dakikalar alabilir. Domain aldıysanız, tek yapmanız gereken bu makalenin sonundaki linke tıklayarak web sitenizi adım adım oluşturmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde e -ticaret sitesi fiyatları çok pahalı gelebilir. Seo'u ayrı dert, optimizasyonu ayrı dert olur. Wix ile bu sorunu aşabilir, tüm dünya üzerinde 60 milyon kişinin kullandığı sisteme dahil olarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Wix ile site kurmak için makalenin sonundaki linke tıklayarak ücretsiz şekilde abone olun, daha sonra e ticaret kategorisinden istediğiniz beğendiğiniz şablonu seçin, ve görsellerinizi, şirket bilgilerinizi ekleyin. Dışarıdan yaptırmaya kalksanız her ay yüzlerce tl ödeyeceğiniz panellere çok ucuz rakamlara sahip olun ve tek bir tıklama ile sitenizde aktif edin. Detaylı bilgi almak için wix supporttan yardım isteyebilirsiniz.

Ödemesi en kolay ve en uygun platform olan wix ile işletmenizin gelirini arttırın. Otel, ofis, mağaza, her sektörden şirket ve işletme için web sitesi şablonlarından faydalanın. Google uyumlu olduğu için gerekli seo işlemini adım adım yaptıktan sonra müşterileriniz sizlere en hızlı şekilde ulaşacaktır. Wix çok büyük bir platform ve 60 milyon abonesi olduğu için, Türkiye'de çok pahalı olan aplikasyonlarıi çok uygun fiyatlara müşterilerine sunar. İster ayda 33 tl gibi bir rakam ödeyin, isterseniz senelik 330 tl ödeyin. Seçim sizin.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak ve premium abonelik satın almak.

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884 

© 2017 - 2021 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )