top of page

Google Adsense ile para kazanmak için en uygun web sitesi

Google Adsense ile para kazanmak için en uygun web sitesi

Google Adsense ile birçok kişi ve kuruluş, şirket her ay binlerce tl kazanmaktadır. Size uygun bir web sitesi kurarak, güvenilir şekilde google adsense programına dahil olabilir, var olan adsense hesabınız ile wix ile kuracağınız web sitesi aracılığı ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Wix'in sunduğu web site temaları yüzde yüz google uyumlu olduğu için, sitenize gireceğiniz bir makale yada paylaşım, eğer özgün ise, ve google ile uyumlu olarak yapılmışsa, sıralamada kendine en yüksek yeri bulacaktır. Web sitenize yerleştireceğiniz 3 adet adsense reklamı ile uygun makaleler yazarak, sitenize ekleyerek, güzel, teli sorunu olmayan videolar paylaşarak para kazanabilirsiniz. Sorun yaşamayacağınız bir web sitesi kurup google adsense ile para kazanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken, makalenin sonundaki görsellere tıklayarak wix'e ücretiz abone olmaktır. Daha sonra ayda 33 tl gibi komik bir rakam ödeyeceğiniz premium hesabı satın alın ve sitenizi yükseltin. Domaininizi bağladıktan sonra özgün makalelerinizi web sitenize girin ve gerekli sosyal medya paylaşımlarınızı yapın. Görsellerde ilgili adımları izleyin, alt etiketleri girin ve kazanmaya başlayın. Google adsense programına dahil olmak için sitenizi özgün tutmalı ve hukuki sorunlara yol açacak spam içerik paylaşmaktan uzak durmalısınız.

Wix hiçbir şekilde google adsense programına dahil olma garantisi vermez. Yada varolan adsense hesabınızın çok kazanacağı garantisini size sunmaz. Bu tamamiyle sizin sitenizin alanı ve içeriklerinizin google uygunluğu ile alakalıdır. Wix sadece size 60 milyon abonesi olduğu ve bu sebeple ekonomik kaygısı bulunmadığı için 3 ila 8 bin tl gibi bir tutara yaptıracağınız web sitesi temalarını ve aplikasyonlarını en uygun fiyata sunan bir platformdur. Wix'e abone olduktan sonra premium hesap satın alabilir ve ayda 33 tl ödeyerek adsense geliri elde edebileceğiniz web sitenize kavuşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayarak wix'e ücretsiz abone olmak, daha sonra premium hesap satın alarak gerekli adımları izlemek, son olarak domaininizi web sitenize bağlamak size en uygun olan seçenektir.

Google Adsense ile para kazanmak için en uygun web sitesi

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Google Adsense ile para kazanmak için en uygun web sitesi

bottom of page