Instagram, Twitter, Sosyal medya fenomenleri ve ünlüleri için web sitesi

Instagram, Twitter, Sosyal medya fenomenleri ve ünlüleri için web sitesi

Sosyal medya üzerinde fenomen yada geniş bir kitleye hitap eden hesap sahibisiniz. Bir web sitesi kurmak kurumsal görünmek, yada profesyonel görünmek istiyorsunuz, hatta bu hesabınız ile google adsense ile para kazanmak istiyorsunuz. Bunun için en uygun ve en hızlı şekilde 3 ila 8 bin tl arasında bir paraya yaptırabileceğiniz web sitesini wix ile ayda 33 tl yada senelik 330 tl ödeyerek kurabilirsiniz.

Wix ile web sitesi kurmak çok kolaydır. 1. adım makalenin sonundaki görsele tıklayarak wix e abone olun, 2. adımda premium hesap satın alın, 3. adımda istediğiniz web sitesi temasını seçin ve fotoğraflarınızı ekleyin. İlgili adımları takip ederek dakikalar içerisinde web sitenizi kurun. Domaininizi web sitenize en kolay şekilde bağlayın. Böylece hesabınızın takipçileri web sitenize geldiğinde size kazanç sağlayabilir yada ilgili makalelerinizi, videolarınızı, bildirimlerinizi takip edebilirler. Dilerseniz çok uygun aplikasyonlar ile web sitenizde sosyal medya hesaplarınızın akışlarını gösterebilirsiniz.

En hızlı ve en uygun şekilde instagram, twitter, ve sosyal medya fenomen web sitesi kurmak için aşağıdaki görsele tıklayarak abone olup, premium hesap satın almanız yeterli. Unutmayın, sadece ayda 33 tl yada senelik 330 tl ödeyeceksiniz! :)

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884 

© 2017 - 2021 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )