top of page

Taksit ile web sitesi kurmak, satın almak 2017

Taksitle web sitesi kurmak 2017

Evet yanlış duymadınız. Hangi sektörden olursanız olun, Bankacı, manken, model, oyuncu, anahtarcı, emlakçı, borsacı, ressam, sanatçı, taksici, lojistik,otel, konaklama, aklınıza gelecek her sektör için en kolay şekilde web sitesi kurmak artık çok kolay. Taksit ile web sitesi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Wix barındırdığı birçok güzel şablon ve web sitesi tasarımı ile siz ihtiyaç sahiplerine aradığınız hizmeti sunuyor. Dünya genelinde 60 milyon kişinin tercih ettiği wix ile nasıl site kurarsınız?

Yapacağınız şey çok basit. Bu yazının sonunda bulunan '' BEDAVA WEB SİTENİZİ KURMAYA HEMEN BAŞLAYIN! '' linkine tıklayarak wix'e ücretsiz abone olabilir ve güzel şablonlardan birini domaininize bağlayabilirsiniz. Premium abonesi olarak ayda 33 TL gibi bir rakam ödeyerek, profesyonel ve piyasadaki 4 ila 8 bin tl değerindeki web siteleri kalitesinde bir sayfanız olabilir. Google uyumlu bu web sitesine her ay 33 tl ödeyerek taksit öder gibi sahip olabilirsiniz.

Web sitesi nasıl kurulur bilmiyorsanız, bizim sitemizdeki bağlantı ile wix'e abone olarak premium abonelik başlatıp sonra bize e mail gönderebilirsiniz.

HAYALİNİZDEKİ WEB SİTESİNİ KURMAK İÇİN HEMEN BU YAZININ SONUNDAKİ LİNKE TIKLAYIN!

Taksit ile web sitesi kurmak, satın almak 2017

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Taksit ile web sitesi kurmak, satın almak 2017

bottom of page