Taksit ile web sitesi kurmak, satın almak 2017

Taksitle web sitesi kurmak 2017

Evet yanlış duymadınız. Hangi sektörden olursanız olun, Bankacı, manken, model, oyuncu, anahtarcı, emlakçı, borsacı, ressam, sanatçı, taksici, lojistik,otel, konaklama, aklınıza gelecek her sektör için en kolay şekilde web sitesi kurmak artık çok kolay. Taksit ile web sitesi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Wix barındırdığı birçok güzel şablon ve web sitesi tasarımı ile siz ihtiyaç sahiplerine aradığınız hizmeti sunuyor. Dünya genelinde 60 milyon kişinin tercih ettiği wix ile nasıl site kurarsınız?

Yapacağınız şey çok basit. Bu yazının sonunda bulunan '' BEDAVA WEB SİTENİZİ KURMAYA HEMEN BAŞLAYIN! '' linkine tıklayarak wix'e ücretsiz abone olabilir ve güzel şablonlardan birini domaininize bağlayabilirsiniz. Premium abonesi olarak ayda 33 TL gibi bir rakam ödeyerek, profesyonel ve piyasadaki 4 ila 8 bin tl değerindeki web siteleri kalitesinde bir sayfanız olabilir. Google uyumlu bu web sitesine her ay 33 tl ödeyerek taksit öder gibi sahip olabilirsiniz.

Web sitesi nasıl kurulur bilmiyorsanız, bizim sitemizdeki bağlantı ile wix'e abone olarak premium abonelik başlatıp sonra bize e mail gönderebilirsiniz.

HAYALİNİZDEKİ WEB SİTESİNİ KURMAK İÇİN HEMEN BU YAZININ SONUNDAKİ LİNKE TIKLAYIN!

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884 

© 2017 - 2021 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )