top of page

Bedava website nasıl kurulur?

Wix artık Türkiye’de… Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve kişilerin ücretsiz web sitesi kurmasına olanak sağlayan bu platform ile artık isteyen herkes profesyonel bir web sitesi kurabilecek. Peki Wix’ten bedava web sitesi nasıl kurulur? Ve Wixsitekur.net, sizlere ne gibi faydalar sağlar?

KOLAY ÜYELİK Tamamen size özel ve kişiselleştirilmiş, yüksek kalite ve profesyonellikte ücretsiz bir web sitesi kurmak çok kolay. Tek yapmanız gereken Wixsitekur.net te ücretsiz üyelik oluşturmak. İşinizi daha geniş kitlelere duyurmak ve geliştirmek mi istiyorsunuz, evde yaptığınız el işlerini satışa çıkarıp para kazanmak mı istiyorsunuz, yoksa yaratıcı çalışmalarınızın sınır tanımadan tüm dünya ile paylaşmak mı istiyorsunuz, Wix hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adım olabilir.

WİX’İN AVANTAJ DOLU DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ Yeni bir işe başlarken her şeyi minimum masrafta tutmak istersiniz ama işinizi geliştirecek ve büyütecek en önemli şey olan web sitesi kurulumunda hem istediğiniz gibi bir tasarıma sahip hem de profesyonel olan bir site yaptırmanızın masrafı büyük olacaktır. İşte burada Wix devreye giriyor ve size kendinizin rahatlıkla kurabileceği harika tasarımlara ve profesyonelliğe sahip bir site kurma şansı veriyor, hem de ücretsiz olarak

Bedava website nasıl kurulur?

1. TEMELDEN BAŞLIYORUZ

Ama Ben Kod Bilmiyorum ki!​​​​ Web sitesini kod bilmeden nasıl kurarım mı diyorsunuz? Kullanım kolaylığı ile sitenizi kodlama bilgisine gerek olmadan dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Uygulama Marketi Sitenizi bir adım öne taşımak için size gereken her şey bu kullanışlı uygulama marketinde sizleri bekliyor.

2. GÖZ ALICI TASARIM SEÇENEKLERİ​​ Bu Şablonlar Bir Harika Dostum​ Onlarca kategori için profesyonelce tasarlanmış 500’den fazla hazır şablon ile işiniz hem çok kolay hem de harika olacak.​ Zaman Videolu Arka Plan Zamanı İster Wix’in bedava video seçeneklerini kullanın dilerseniz kendi videonuzu yükleyin, ana sayfanız videolu arka plan ama zamanın ötesinde duracak.

40'dan Fazla Galeri Kendi resimleriniz ya da Wix’ten seçeceğiniz ücretsiz görüntüleri 40’dan fazla galeri seçeneğiyle sergileyin, fark yaratın.

Demir Atmak İsteyeceksiniz Wix, çapa menüsünü ekleyin ve menüden sayfanızın neresine gitmek istediğinizi işaretleyin, işte bu kadar basit.

3. SOSYAL MEDYADA KONUŞULUN Harika Bir Blog Sayfası Sitenize tamam size özel ve kişiselleştirilmiş bir blog ekleyin, hem de çok kolay bir şekilde.

Sosyal Medyanın Gücü Sosyal medya butonları ekleyerek, takipçilerinizi çoğaltın, sesinizi duyurun.

4. EN GÜZEL MAĞAZA SANAL OLANI

Herkes Sizden Bahsedecek

Çarpıcı bir sanal mağaza ile kendi profesyonel mağazanızı kurun, ürünlerinizi satmaya başlayın.

Wix ile Mobil Dostu Siteler

Wix ile sanal mağazanız mobil dostu olacak, müşterileriniz ve ziyaretçileriniz telefon ve tabletlerinden de rahatlıkla sitenize girebilecekler.

5. İŞLER GÜÇLER Etkinlik Yöneticisi

Tüm etkinliklerinizi tek bir yerden yönetin, etkinlik oluşturun, paylaşın, bilet satın

Profesyonel E-Posta Kendi iş e-postanız ile profesyonel görünün, yerinizi güçlendirin…

6. SİZİN İÇİN BURDAYIZ 7/24 7 gün 24 saat siz sorun biz cevaplayalım. E Mail atmanız yeterli.

Ücretsiz üye olup birbirinden güzel bedava temalarla site oluşturmak için 30 saniyede abone olabilirsiniz.

Bedava websitesi nasıl kurulur

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Bedava website nasıl kurulur?

bottom of page