top of page

Mersin web tasarım, bedava hosting

Mersin yada çevresinde websitesi kurmak mı istiyorsunuz? Kendinize veya şirketinize bir web sayfası mı açmak istiyorsunuz? Ücretsiz bir web sitesi açmak için Wix sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Hem de oldukça kolay bir şekilde web sitenizi açabilirsiniz. Ücretsiz, başarılı ve merak uyandıran, kullanımı kolay bir web sitesi açmayı istiyor ama nereden başlayacağınızı bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Wix size oldukça yardımcı olacaktır.

Mersin ve çevresinde website kurmak için Wix Ne İşe Yarar?

Wix site kur ile herhangi bir teknik bilgiye sahip olmaksızın, tasarım kodlamasına gerek duymadan, kaliteli, ücretsiz ve profesyonel bir web sayfası açabilirsiniz. İstediğiniz her konuda, her tasarımda başarılı bir site açmak Wix ile artık çok kolay. Nerede olursanız olun, isterseniz İstanbul isterseniz İzmir veya Mersin nerede olursanız olun web tasarımı size bir tık uzakta.

Web Sayfamı Nasıl Açarım? Web Tasarımı Nasıl Yaparım?

Web sayfasını açmanın pek çok yolu vardır. Bazıları kendi başına yapmaya çalıştığı site için aylarını harcarken bazıları ise yüklü miktarda paralar ödeyerek hazır siteleri satın alıyor. Ancak Wix ile bunların hiç birine gerek kalmadan kaliteli ve pratik bir web sayfasını oldukça basit yöntemlerle açabilirsiniz, üstelik çok kullanışlı tasarımlarını kullanarak.

Mersin web tasarım, bedava hosting

Wix Genel Özellikleri Nedir? - ) Kullanımı basit olan editör, siteyi istediğiniz şekilde tasarlamanıza yardımcı olur. Kodlama bilgisine ihtiyaç duyulmaz. - ) Parasız barındırma hizmeti sitenizi güvende tutar. - ) Açtığınız web sayfasını kullanışlı mobil uygulamalar ile de geliştirebilirsiniz. - ) Profesyonelce planlanmış 500 şablon: Her türden siteye uygun tasarlanan şablonlardan size en uygununu seçin. - ) Yüksek çözünürlüğe sahip, profesyonel milyonlarca stock görüntüleri seçin. - ) Farklı öğeleri ekrana sabitleme: Ziyaretçileriniz sitede aşağı da inse yukarı da çıksa bu öğeleri görmesini sağlayın. -) 3D efektler: Parallax efektleri ile sitenize daha keyifli ve göz alıcı bir görünüm kazandırın. - ) HTML kodu: Kendi kodunuzu girerek kendi istediğiniz özellikleri ekleme şansına nail olun. -) Sadece kendinizin ya da istediğiniz kişilerin görebileceği korunaklı sayfalara sahip olun. - )Tamamen kendi isteğinize göre özelleştirebileceğiniz bloglar oluşturun. - ) Web sayfanıza yer verebileceğiniz ağ çubuğu ile kendi sosyal medya hesaplarınızı tanıtın ve takipçi kazanma şansı yakalayın. -) SEO Wizardla, web sayfanıza uygun arama içeriği ve anahtar kelimeler kullanarak arama motorunda bulunmanızı kolaylaştırın. - ) Kendi sanal mağazanızı ve mağazanız için göz alıcı bir mobil uygulama oluşturun - ) Ziyaretçileri, müşterileri, üyelerini aynı yerden yönetme imkânına sahip olun. - ) Güzel içerikli e-posta oluşturarak ziyaretçilerinizi hizmetlerinizden haberdar edin. - ) Eğer çok daha fazla ve çok daha güzel, pratik özelliklere sahip olmak istiyorsanız, PayPal, kredi kartı ya da nakit seçenekleri ile basit ve komisyonsuz ödeme yapın. - ) Sitenizi Eventbrite ile tanıtın, sosyal medyalarda (Google, Facebook vb.) etkinliklerinizi paylaşarak daha çok ziyaretçi kazanın. Wix.com 7/24 desteği ile her sorununuza yardımcı olur. Destek videoları sayesinde sizlere web sayfası açmanın kolay yolunu adım adım gösterir.​​​​​​​​​

Mersin web site tasarım

​​

​​

30 saniyede wix'e ücretsiz abone olarak bedava website temalarını deneyebilirsiniz.

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Mersin web tasarım, bedava hosting

bottom of page