top of page

Wix ile hazır ve ücretsiz web site oluşturun

WIX, sahip olduğu kitleyle yurt dışından Türkiye’ye getirilmiş olan bir ücretsiz websitesi düzenleyici olmakla birlikte barındırdığı özelliklerle insanlara ve kuruma özel çeşitli olanaklar yaratmaktadır. Bazı özelliklerin haricinde ücretsiz üyelik özelliğiyle çeşitlilikler sunmaktadır. Anında gerçekleştirebileceğiniz web sitenizi farklı teknikler yardımıyla canlandırabilir ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Çeşitli aplikasyonlar ve tekniklerle web sitenizi bir tıkla geliştirebilir ve daha çarpıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için giriş olarak sadece email adresiniz yeterli olacaktır. Tüm bunların dışında sahip koruduğu bedava hosting kalitesi size sunduğu güvenceyi verecek ve web sitenizi koruma altına almış olacaksınız. Bu web sitenin özellikleri size ücretsiz üyelik hakkıyla birlikte ne gibi düzenlemeleri barındırmaktadır? Aslına bakarsanız, cevabı zor değil sadece bir tıkla yapılan organizasyonlar web sitenizin daha şık görünmesini sağlayacaktır.

HAZIR SİTEYLE SİTENİZİ YARATIN​​​

WIX İLE HAZIR ÜCRETSİZ SİTE OLUŞTURUN

​​​​​​​ Üyeliğinizi WIX üzerinden tamamladığınız takdirde seçmek istediğiniz arka plan, fon ya da şablonu hizmet edeceğiniz alana göre tercih edebilirsiniz. Örneğin vereceğiniz hizmet moda ile alakalı ise modaya uygun hazır web sitelerini içeren temaları kullanarak ister çeşitli aplikasyonları kullanarak yenisine uyarlayın ister hazırını kullanarak işlerinizi çabuklaştırın. Böylelikle zamanı iyi kullanmanız açısından size pratiklik katacak ve web sitenizin zenginleşmesini sağlayacak yeni çalışmalar yapabilirsiniz.

SÜRÜKLE BIRAK YÖNTEMİNİ KULLANIN

Bloglarınızda, anlatmak istediğiniz her şeyi dilediğiniz gibi videolar, slaytlar ve çeşitli görüntüler yardımıyla paylaşabilirsiniz. Bu yönüyle de pratik bir kullanım sağlayacak olup, küçük düzenlemeler yapmak işinizi kolaylaştırmaktadır.

RESİM, KLİP ART ŞEKLİNDE DEĞİŞİK GÖRÜNTÜLERİ VE MÜZİK EKLEYEREK CANLILIK KAZANDIRIN

Farklı görüntülerle web sitenizin farklı mekanizma kazanmasını sağlayarak yeni bir görünüm elde etmesine yol vermiş olacaktır. Bunu da paylaştığınız müzikle ortaklık ederek daha ilgi çekici bir hale getirmiş olacaksınız.Arka planınıza uygun müzik ve resimler işinizdeki talebin artmasına dolaylı yoldan etkileyen küçük ama etki eden yan faktörlerdir.Unutmayınız…

WEB SİTENİZİN MOBİL SÜRÜMÜYLE GÖZDEN GEÇİRMENİZİ SAĞLAYIN

Ücretsiz üyelikle beraber mobil sürümüne geçilen versiyonunu da takip edebilir ve web sitenize yenilikler yaparak isterseniz yeni bir ivme kazandırabilirsiniz. Böylelikle, takipçilerinizden önce bir ön değerlendirme yaparak küçük modifikasyonların gerçekleştirilmesi web sitesi hazırlamanızda yardımcı olacaktır.

Görüldüğü gibi; WIX içinde barındırdığı birçok fonksiyonlarıyla web sitenizin daha aydınlık ve cazip hale getirilmesi için uğraşmaktadır. Sahip olduğu her temanın altında uygun şablonlar, küçük resimler ve daha birçok uygulamasıyla birlikte web sitenizin ışıl ışıl parlamasını sağlayacak kaliteye sahiptir. Bütün bunların eşliğinde size bunaltıcı hava estirmeden keyifle yapacağınız, hatta uygulamalarıyla eğlencenin tadına varacağınız bir hava yaratarak web sitenizi WIX’ın katkılarıyla, pratik ve güvenli kullanımıyla şık hale getirebilir, sesinizin istediğiniz insanlara ulaşmasını sağlar. WIX’ın her adımıyla vakit kaybetmeden orijinal ve marjinal web sitenizi oluşturabilirsiniz.

30 saniyede ücretsiz abone olum bedava profesyonel hazır website temalarını kullanmak için bize katılın.

Bedava Hazır website

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Wix ile hazır ve ücretsiz web site oluşturun

bottom of page