top of page

Bir işletme, bayi için web site kurulumu video anlatım, Google'da bulunun hemde çok kolay !

Bir işletme, bayi için web site kurulumu Google'da bulunun hemde çok kolay !

Bir işletme sahibisiniz, yada bayi sahibisiniz bulunduğunuz konumda yada şehirde insanların sizi internet üzerinden bulmasını istiyorsunuz. Bunun için google uyumlu bir web site kurmak gerekiyor. Öncelikle yapmanız gereken www.wixsitekur.net adresine giderek size en uykun kategoriyi seçmek. Daha sonra hemen başlayın görseline tıklayarak wix platformuna ücretsiz abone olabilir ve işletme web site şablonlarından birini seçerek hemen kurmaya başlayabilirsiniz.

Yapacağınız şeyler çok basit. Öncelikle herhangi bir kod bilmenize gerek yok. Logonuz, işletme yada bayi hakkında görselleriniz, fotoğraflarınız ve sizi yada işinizi tanıtan özgün yazılmış yazılar hazırlamanız yeterli. Abone olduktan sonra web site şablon seçeneklerinden size en uygun olanı seçin ve sitenizi kurmaya başlayın. Sürükle bırak yöntemi ile işletme web sitesi kurun. E-Ticaret sitesi kurulumu konusunda bilgi almak için makalemizin sonundaki videoyu izleyebilirsiniz. Aradığınız her şey orada!

Web site oluşturmaya başlarken dikkat etmeniz gereken en önemli konu '' özgün ve benzersiz içerik '' tir. Çünkü Google, Yandex ve Bing gibi lider arama motorları web sitenizi indexlerken özgünlüğe çok önem verir. Bu yüzden sektörünüzle alakalı yazıları ve tanıtımları mutlaka kendi ellerinize yazın yada bir uzmana yazdırın. Sitenizin sayfalarını video anlatım da gördüğünüz gibi özenle ve sekötürünüzle alakalı anahtar kelimeleri kullanarak oluşturun.

Google'da bulunmak istiyor ve müşteri çekmek istiyorsanız web sitenizi wix site kur aracılığı ile oluşturduktan sonra mutlaka Yandex, Google ve diğer arama motoru haritalarına ekleyin. Bunu yapabilmek uğraş verici olabilir, fakat Wix'te çareler tükenmez. Site Booster isimli aplikasyon ile işletme web sitenizi kolayca arama motorlarına ekleyebilirsiniz. Wix Seo Wizard kullanarak neleri nazıl yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Mutlaka şık bir web site şablonu seçiminden sonra iletişim adresi, telefon ve işletme bilgilerinizi özenli şekilde web sitenize eklemeyi unutmayın. Seo konusunda detaylı bilgi almak için videomuzu dikkatlice izleyin. Unutmayın ne kadar özgün içerik o kadar çok müşteri ve web site ziyaretçisi demektir.

Wix ile site kurmak size nasıl bir avantaj sunar?

İşletmeniz için wix site şablonlarından birini kullanarak bir restoran, bayi sitesi yada sayfası oluşturduğunuzda Wix, Google ile entegre olduğu için ilk sayfalara çıkmanız site özgünlüğünüze göre çok yükselmektedir. Sitenize görsel, fotoğraf eklerken, mutlaka alt etiketlerini yazmayı unutmayın. Bu şekilde Google görsel aratmadan da hit çekebilirsiniz ve insanlar sizi görsel aramalarda da bulabilir.

Detaylı işletme web site kurulum eğitimi için videomuzu dikkatlice ilzeyin. Hemen başla görseline tıklayarak 30 saniye içinde ücretsiz olarak abone olun, temanızı seçin, domain ( alan adı ) nızı satın alın. Ve sitenizi oluşturmaya başlayın. Web sitenize domain bağlamak için wix premium yükseltmesi yapmayı unutmayın!

Bir işletme, bayi için web site kurulumu Google'da bulunun hemde çok kolay !

Eğitici videomuzu izleyin ve adım adım işletme, bayi web sitesi nasıl kurulur öğrenin!

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Bir işletme, bayi için web site kurulumu video anlatım, Google'da bulunun hemde çok kolay !
Bir işletme, bayi için web site kurulumu video anlatım, Google'da bulunun hemde çok kolay !

bottom of page