top of page

Sporcular için web site nasıl kurulur ? Sporcu için site şablonları

Sporcular için web site nasıl kurulur ? Sporcu için site şablonları,

Merhaba, bir sporcusunuz futbolcu, basketbolcu, yada atletsiniz ve web site kurmak istiyorsunuz. Bunu en pratik yöntemle, kod bilmeden sürükle bırak yöntemi ile nasıl yaparsınız? Sporcular için web site nasıl kurulur? Sorusunun yanıtı makalemizde sizleri bekliyor.

Öncelikle hangi alanda uğraş veren sporcuysanız alanınız hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Çünkü kuracağınız portföy yada tanıtım sitenize videolar, sosyal medya hesaplarınız da yer alan videolar ve ilgilendiğiniz spor dalı hakkında bilgiler paylaşmanız gerekecek. Bunları yaparsanız Google, yandex ve bing gibi arama motorlarında kolaylıkla yetenek avcıları yada takımlar tarafından keşfedilebilirsiniz. Günümüzde bildiğiniz gibi çoğu sporcu web site ihtiyacı duyuyor. İstanbul'da yaşamakta olan bir sporcunun videoları Şili'de yada Amerika'da, İngiltere'de birileri tarafından seyredilebiliyor. Bunun için sosyal medya hesaplarında etkin olmak hariinde Google, Yandex, bing gibi platformlarda yer almalısınız. Bunu yapabilmek içinde bir web sitesine ihtiyacınız var bu yüzden buradasınız.

Sporcular için web site nasıl kurulur ? Sporcu için site şablonları

Öncelikle şu bilgiyi vermekte fayda var. Günümüzde Avrupa klüpleri yada atletizim takımları dünya genelinde çok yetenekli sporcuları artık web taraması ile buluyor. Mesela '' 2017 yetenekli yüzücüler '' yada '' 2017 genç futbol yetenekleri '' yazarak aratma yapıyor ve karşılarına çıkan videoları ve web sitelerini inceliyor. Kendi web sitesine sahip her sporcu yada spor okulu büyük pastadan pay alıyor burs, kurs yada desteği hatta transfer edilme şansını daha pratik yakalıyor. Yani sosyal medya hesaplarınızda videolar paylaşırken mutlaka web sitesi edinerek bu videoları sitenize bağlamalı ve sergilemelisiniz.

Bu işi en uygun şekilde wix ile site kurarak yapabilirsiniz. Sporcu için site şablonları incelemek isterseniz makalemizin sonundaki '' HEMEN BAŞLAYIN '' görseline tıklayarak binlerce web site seçeneğini inceleyebilir 15 dakika içinde web sitenizi kurabilirsiniz.

Wix ile web site kurmak çok basittir. Ufak seo ayarlarını ilgili eğitici videomuzdan izleyerek yapmanız ve domain satın alarak sitenize bağlamanız durumunda '' www.siteadı.com ,net, org'' gibi. Büyük fayda görebilirsiniz. Sporcular için web sitesi kurmak işte bu kadar basit ve kolay. 30 saniye ayırarak e-mail adresiniz ile wix'e ücretwsiz abone olun ve 90 milyon kişinin yaşadığı ayrıcalıktan sizde faydalanın. Emeğiniz, azimli çalışmalarınız binlerce kişiye ulaşsın. Kafanıza takılan soruları '' HEMEN BAŞLAYIN '' görseline tıklayarak abone olduktan sonra bize mail yolu ile sorabilirsiniz.

Sporcular için web site nasıl kurulur ? Sporcu için site şablonları

Sporcu için web site kurulum video ve resimli anlatım

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Sporcular için web site nasıl kurulur ? Sporcu için site şablonları

emre ata wix site kur

Emre Ata

bottom of page