top of page

Bursa web tasarım

Bursa'da web tasarım uzmanı mı arıyorsunuz? Wix sitesine girin ve ücretsiz site kurmanın heyecanını keşfedin. Wix sitesi, sizlerden hiçbir kuruş almadan, sadece birkaç dokunuşla kendi sitenizi kurma imkânı sunuyor. Bende bu imkândan faydalanmak istiyorum diyorsanız; Wix sitesine bir göz atmalısınız. 


Bursa'da Bir Site Kuracaksam Neden Wix?


Çünkü Wix sistemi, yurtdışından ülkemize açılan, müşterilerine ücretsiz web site kurma olanağı sunan kurumsal bir oluşumdur. Wix bedava website sistemi, Türkiye’nin her yerinden Wix sitesine girerek hiç bir ücret ödemeden istediğiniz her hangi bir konuda, sizlere sunulan yüzlerce şablon arasından bir şablon seçerek kendi sitenizi, kodlama ve yazılım bilgisine sahip olmadan kurma imkânı sunmaktadır. Diyelim ki, sitenizi kurdunuz ve geliştirmek istiyorsunuz. Yine bu nokta Wix devreye girmekte ve müşterileri için oluşturduğu sınırsız özellikler arasından sizlerin beğenisine göre hizmet vermektedir. Sizlerde, Wix’in sunduğu bu sınırsız içerikler arasından seçtiklerinizle belli bir ücret ödeyerek sitenizi daha çekici ve etkileyici bir görünüme kavuşturabileceksiniz.  Wix sitesinin sizlere sunduğu tasarımlarla daha etkileyici bir görünüme sahip bir site, sizi diğerlerinden farklı kılacaktır. 


Wix ‘i Diğerlerinden Ayıran Sınırsız Özellikler Nelerdir?


Wix’in en önemli özeliği kolay ve etkileyici tasarlanabilir oluşudur. Hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan, editörünüzün yardımıyla birkaç sihirli dokunuşla çok kıssa süre içerisinde sizde bir web site sahibi olacaksınız. Bursa web tasarım araması yaptığınızda, Wix, ayrıca cep telefonunuzdan mobil görüntüleme özelliği ile diğer sitelerden farkını ortaya koymaktadır. Sınırsız sayıda web sayfası imkânı sunan Wix, ayrıca isteğinize bağlı olarak tek bir sayfa ile sınırlandırabileceğiniz web sitesi kurma olanağını da sizlere sunmaktadır. 


Özel ve Korumalı Sadece kendinizin ve İzin verdiklerinizin Görebileceği Sayfalar Kurabileceksiniz
Wix, müşterilerine web sitesi alanında sınırsız özellikler sunan bir oluşumdur. Wix, sadece kendinizin veya belirli site üyelerinizin görebileceği özel ve korumalı sayfalar kurmanıza da imkân tanımaktadır. İçeriği ne olursa olsun, Wix için sorun değildir, her türlü site için kullanabileceğiniz, birbirinden farklı 500’den fazla profesyonelce tasarlanmış şablon arasından beğendiğinizi seçerek sitenizi oluşturabileceksiniz.


Wix’in özelliklerini saymakla bitiremiyoruz. Ana sayfanızı özel bir video arka planıyla baştan yaratabilir, Wix'in bedava videoları arasından seçebilir veya kendi videonuzu yükleyebilirsiniz. Sitenize videolar, metin ve çok daha fazlasını içeren şeritler ekleyerek şeritlerinizin sırasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Görüntü editörü özelliği ile İnanılmaz sonuçlar için görüntülerinizi düzenleyebilir ve rötuşlar yapabilirsiniz. 


Wix ile Kendi Sanal Mağazanızı Kurun ve Satışa Başlayın


Wix ile kendi sanal mağazanızı kurabilecek ve hemen satışa başlayabileceksiniz. Haydi, hemen firmanıza bir isim bulun, Wix’e girerek sitenizi kurun. Hiç zaman kaybetmeden satışa başlayın. Aynı zamanda Wix ile kurduğunuz sitenin yanında Sanal mağazanızın ismi ile bir mobil uygulamada kurma imkânına da sahip olacaksınız. Wix ile siparişlerinizi takip edebilecek, kolayca ödeme kabul edebilecek, indirimleri tanıtıp ve gönderim detaylarınızı tek yerden yönetebileceksiniz.


Sadece 30 saniyede wix'e ücretsiz abone olabilir ve bedava website temalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bursa web tasarım
Bursa'da kişisel yada e ticaret sitesi açmak istiyorsanız görsellerde ki seo ve Google uyumlu temaları ücretsiz kullanmak için 30 saniyede abone olabilir ücretsiz kullanabilirsiniz.
Bursa web tasarım (22)
Bursa web tasarım (21)
Bursa web tasarım (11)
Bursa web tasarım (1)
Bursa web tasarım (8)
Bursa web tasarım (19)
Bursa web tasarım (15)
Bursa web tasarım (18)
Bursa web tasarım (23)
Bursa web tasarım (20)
Bursa web tasarım (17)
Bursa web tasarım (16)
Bursa web tasarım (14)
Bursa web tasarım (2)
Bursa web tasarım (9)
Bursa web tasarım (10)
Bursa web tasarım (12)
Bursa web tasarım (13)
Bursa web tasarım (6)
Bursa web tasarım (7)
Bursa web tasarım (5)
Bursa web tasarım (3)
Bursa web tasarım (4)
bottom of page