top of page

Wix premium paket web sitesi fiyatları

Wix premium paket fiyatları
Wix premium paket fiyatları

Wix premium paketler ile hayalinizdeki web sitesini dakikalar içerisinde oluşturabilir anında yayınlayabilirsiniz. Seo ve Google uyumlu web sitesi temalarımızı görmek için '' HEMEN BAŞLAYIN '' görseline yada diğer görsellere tıklayabilir, bilgi alabilirsiniz. Fiyatlara 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren yeni KDV yasası gereği KDV eklenmiştir. 

Wix ile oluşturacağınız web siteniz için ister aylık ödeme seçeneği ile isterseniz yıllık ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. 

Unutmayın! Wix aylık ödeme sistemi, kredi kartı yada banka kartınızdan yıllık bedeli tek seferde tahsil etmez, aylık ödeme seçtiğinizde web siteniz için her ay bir taksit miktarı ödersiniz, bu ücret her ay düzenli olarak kartınızdan tahsil edilir. Bu şekilde düşük bütçeler ile her ihtiyaç sahibi web sitesi oluşturabilir. Ve istediğiniz zaman paketi sonlandırabilirsiniz.

 www.wixsitekur.net üzerinden Wix abonesi olmanız durumunda ise ekstra indirim kazanma şansınız bulunmaktadır.

Wix ürünleri hakkında detaylı bilgileri, wix web sitesi oluşturma, wix sanal mağaza oluşturma, wix blog sitesi yada wix firma sitesi veya wix e ticaret sitesi kurarak online ödeme alabilmek için detaylı bilgileri iletişim formumuz aracılığı ile bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

İNDİRİM KAMPANYAMIZDAN FAYDALANABİLMEK İÇİN ŞİMDİ ABONE OLUN! % 47 İNDİRİM KAZANIN

Wix premium paket fiyatları

Sektörünüz yada web sitenizi açmak istediğiniz alan hakkında detaylı bilgiler edinmek için makalelerimize göz atabilirsiniz.

bottom of page