HIZLI VE PRATİK WEB TASARIM ARACI ‘’WİX’’

Yurdışından Türkiye’ye gelen ve çeşitli reklamlar ile adını duyurmaya başlayan ‘’Wix’’ webtasarım programı ile tanışalım. İnternet sitesi kurmak sandığınız kadar zor değil. Artık yüklü miktarlarda ücretler ödemeden kendinize ait bir web sitesi kurmak mümkün. Wix  kullanıcılarına oldukça basit ve kolay içerikler sunmakta. Kodlama veya yazılım bilgisine ihtiyacınız olmadan, tamamen hayal gücünüze göre düzenliyebileceğiniz websitesini kurmak wix ile artık çok kolay. 


1) Wix Sistemine Nasıl Kayıt Olurum ?
‘’tr.wix.com’’ üzerinden kolayca kayıt olabilirsiniz.  Wix kullanıcılarına tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.  Kayıt olduktan sonra hayalinizdeki websitesini kolayca kurmaya başlıyabilirsiniz.


2) Wix Web Sitesi Aracının Farklılıkları Nelerdir ?
Web sitesi kurmanız için bilmeniz gereken kodlama veya yazılımlar gerekmeden oldukça basit ve kolay içerikler oluşturabilirsiniz. Wix’in açıklayıcı yan menüsü sayesinde ;  istediğiniz fotoğrafları , menüleri , başlıkları , temaları ve videoları sürükle bırak editörü ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Web siteleri kurarken karşılaştığınız en büyük sorunlardan birisi sizin bir temaya bağlı kalarak hareket ettirmesidir. Wix ile herhangi bir temaya bağlı kalmadan , hayalgücünüze dayalı web sitesi kurmak sizin elinizde.  İster blog isterse ticari olarak kullanabiliceğiniz herçeşit internet sitesini  oldukça basit ve kolay içerikler yardımı ile en kısa sürede tasarlıyabilirsiniz.  
İnternette gezen ve kendi sitesini yapmak isteyen biriyseniz veya ticari yönde site kurmak istiyorsanız kullanabileceğiniz birçok web tasarım uygulaması bulunmakta. Wix ‘i bu kadar ayrıcalıklı kılan nedir ? Bu sorunun cevabı oldukça basit. Herhangi bir yazılım veya kodlama sistemini bilmeden oldukça basit ve kolay içerikler kullanarak websitenizi yaratabilirsiniz. Wix ile tamamen ücretsiz temalardan yararlanabilir veya sadece aylık 9 tl’den başlayan ücretler ile daha fazlasına ulaşabilirsiniz.


3) Wix’in Premium Paket Özelliği Nedir ?
Aylık sadece 9 tl’den başlıyan ücretler ile Wix premium paket özelliklerini satın alabilirsiniz. Peki bunun size avantajı ne olacaktır ?  Wix’in size sunmuş olduğu paket özelliklerinden  size en uygun olanı seçerek websitenizi geliştirebilirsiniz. Paketler içerisinde bulunan bedava hosting,ilk yıl bedava domain bağlantısı , 500 mb+ Depolama alanı , premium destek ve daha fazlası ile wix premium paketi bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.


4) Wix Destek Paneli ni Nasıl Kullanırım ?


Sitemizi kurarken aklımıza takılacak sorular veya anlamadığımız kısımlar olacaktır. Böyle bir ihtimali göz önünde bulundurak Wix biz kullanıcılarına destek paneli ile yardımcı olmakta. Aklınıza takılan soruları destek paneli vasıtası ile sorabilir ve en kısa sürece bu sorulara cevabınızı alabilirsiniz. Destek paneli içerisinde bulunan ve size en çok yardımcı olacak kısımlardan birisi en alt kısımda yer alan ‘’Trending Topic’’ kısmı olacaktır. Sorularınızı iletmeden önce bu kısım sayesinde daha önceden sorulmuş soruların cevaplarına bakarak vakit kaybetmeden sitenizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.  Wix size, destek panelini tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır

30 Saniyede ücretsiz abone olup bedava website temalarını deneyebilirsiniz.

web tasarım aracı
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884

© 2017 - 2020 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )