top of page

E-Ticaret sitesi fiyatları

Çok kazandıran Google ve seo uyumlu E Ticaret sitesi nasıl açılır? Instagram, Twitter ve Facebook satış hesabından nasıl daha çok ürün satışı gerçekleşir?

Online satış, e ticaret sektöründe yer alıyorsunuz, bir Instagram satıcı hesabınız, yada Facebook, Twitter sayfanız mevcut. Ürün yada hizmet satıyorsunuz, yada satış rakamlarınızı arttırmak istiyorsunuz yada buna yeni başlamak üzeresiniz. Peki en çok para kazandıran e ticaret sitesi temasını nasıl bulacaksınız? Sosyal medya günümüzde ticaretin kalbinin attığı yer. Hepimizin aklında şu sorular yer alıyor, hızlı ve en pratik şekilde e ticaret sitesi nasıl kurulur ve en çok satış nasıl yapılır tekniklerini bulabilirsiniz. website kur, site aç, ücretsiz site kur, bedava web site kur, bedava hosting, bedava domain, Instagram e ticaret nasıl yapılır? E ticaret sitesi yapımı, e ticaret nasıl yapılır, e ticaret sitesi kurmak, e ticaret sitesi, e ticaret eğitimi, e ticaret sitesi açmak, e ticaret , online pazarlama, online pazarlama sitesi açmak, instagram hesabı için website açmak, instagram satış hesabı nasıl büyütülür, en çok para kazandıran e ticaret website şablonu, en çok kazandıran e ticaret website tema, instagram satış yapmak, twitter satış yapmak, instagram satış hesabı nasıl açılır, instagram satış sayfası açmak, instagram satış nasıl yapılır, nasıl instagram satıcısı olunur, en çok para kazandıran websiteleri, ticari website kur, butik websitesi kur, kozmetik ürün website kur,erkek giyim web sitesi kur, kadın giyim web sitesi kur, güzellik bakım ürünü satış sitesi kurmak, otel için website kurmak, her sektör için web sitesi kurmak, oyuncu için web site şablonları,  manken için website şablonları, müzisyen için website şablonları, google uyumlu web site kurmak, seo uyumlu website şablonları nereden bulunur?

Bu soruların yanıtını öğretici videomuz da bulabilirsiniz. Var olan satış rakamlarınızın nasıl yükseltilebileceği, var olan sosyal medya satış hesabınız için bir web sitesi kurduğunuzda, nasıl Google,Yandex, Bing gibi arama motorlarından daha fazla müşteri çekebileceğiniz konusunda denenmiş ve uzman tavsiyesi bilgileri alabilirsiniz. 

Yapmanız gerekenler çok basit, bir satış hesabınız yada hesaplarınız var ise, wixsitekur.net racılığı ile '' HEMEN BAŞLAYIN '' butonuna tıklayarak 30 saniyede abone olmak, daha sonra güzel e ticaret sitenizi uzmanımız ve website mimarımızın anlattığı şekilde kurarak, ücretsiz domain elde etmek, premium abone olmak, bu işlemlerin sonunda websitenize ürün yada hizmetlerinizi kolay bir şekilde ekledikten sonra, www.sitenizinadı.com yada net yada com.tr isteğinize göre olan site uzantınızı sosyal medya hesaplarınızın bilgi kısımlarına yazmak.

Tüm bunları ve videoda anlatılanları eksiksiz şekilde yaparsanız, özgün ve benzersiz görseller kullanarak, arama motorları Google, Yandex ve Bing üzerinden ilgili yada alakalı kategoride arama yapan, satın almak için ürün ayarak insanlar önce websitenize, oradan da sosyal medya hesabınıza ulaşacaktır. Websitesi sahibi olan satış hesapları, daha çok kazanmakta ve satış oranlarını % 40 ila % 80 arasında arttırmaktadır.

Eğer kurulum konusunda kafanıza takılan sorular olursa, bize e mail göndererek danışabilir, Premium hesap ve ayrıcalıkları konusunda detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse, Instagram yada Twitter, Facebook üzerinde satış yaptığınız bir hesabınız var. Sosyal medya reklamlarını kullanıyorsunuz. Eğer bir website sahibiyseniz, ve bu websitenizde videoda anlatıldığı gibi ürünlerinizi yerleştirdiyseniz, Google gibi arama motorlarında arama yapan insanlar size ulaşabilir. Sosyal medya kitlesi dışında günde milyonlarca kişinin kullandığı arama motorlarından binlerce müşteri çekebilir ve satış yapabilirsiniz.

Mesela siz bir ayakkabıcısınız, websitenize ürünlerinizi mutlaka entegre edin, '' siyah ayakkabı 2017 modelleri '' bu şekilde zaten sosyal medya satış hesabınızda olan ilan websiteniz de olacaktır. Görsel ve fotoğrafları özgün kullandıysanız, Google aramalarında bu kelime ile daha çok müşteri kazanabilirsiniz. Bu günümüzdeki en etkili seo yöntemlerinden biridir.  Wix'in dünya genelinde 60 milyon abonesi olduğu için profesyonel hizmetleri ve temaları bu kadar ucuzdur. Google ile entegre websitesi olduğu için wixsitekur ile kuracağınız site size büyük oranda seo kolaylığı sağlayacaktır.

Instagram satış hesabı ve e ticaret siteniz ile daha çok para kazanmak için videomuzu mutlaka izleyin.

e ticaret sitesi kur

Instagram para kazanma, çok kazandıran E Ticaret sitesi açmak, Wix ticari site kurulum anlatım videosu

İşte Google ve seo uyumlu website temalarından sadece birkaç tanesi ücretsiz denemek için HEMEN BAŞLAYIN'A tıklayarak 30 saniyede abone olun bedava deneyin 

bottom of page