top of page

İSTANBUL WEB TASARIM

Tüm Türkiye’ye hizmetiyle ön plana çıkmış olan WIX, herhangi bir uzmanlık alanınızın başarılarının ve hizmetinizin alt başlıklarını, katılan çeşitli görsellerle desteklenerek kişiye ya da kuruma özgün bir atmosfer yaratılmasıyla birlikte insanlara olan sesinizi internet ortamından gerçekleştirilmesini sağlayan web sitesi düzenleyicidir. Bu yönlerinin yanı sıra kendi içinde size sunmuş olduğu güvenceyle uzmanlık alanlarınızı, profesyonellik taşıyan sosyal web sitenizi ve sizi güvence altına almayı başarır. İstanbul web tasarım araması gerçekleştirdiyseniz,eşitli ayrıcalıklar tanıyarak size pratik oluşunun katmış olduğu zamandan tasarruf ederek hızla ilerleme kaydetmenizi sağlar. Böylelikle, boş zaman kaybını yok ederek gönül rahatlığıyla web sitenizin oluşumu için zemin hazırlamış olursunuz. Hem de hiç vakit kaybetmeden…Nedir bu web sitesi kurucusunun özellikleri ? Bunları çeşitli yönleriyle ele alalım.


PRATİK EDİTÖRÜN SÜRÜKLE BIRAK ORTAKLIĞI


         Pratik editörünüz sürükle-bırak işlemiyle gerçekleştirebileceğiniz düzenlemelerden faydalanarak dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak bu özelliklerin bir arada kullanımı web siteniz için birincil bir etki yaratır.


GÜVENCE KALİTESİ


        Sahip olduğu kalitenin güvenle eş değer olması, yani WIX website düzenleyicinin size sunduğu olanaklarla güvencenizi garanti altına alabilirsiniz. Kişi ya da kurumun ya da herhangi bir firmanın da güvende hissedeceği bu ortam Wix’in kendi kalitesiyle paraleldir.


‘’APP MARKET’’


        Bu özelliğiyle işinizi kolaylaştıracak şekilde sitenizi farklı uygulamalar yardımıyla geliştirmenizi sağlayabilirsiniz. Diyelim ki; mimarlık adı altında bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız ve İstanbul web tasarım araması yaptıysanız, size farklı yönüyle değerlendirebileceğiniz; video paylaşma, firma adı ekleme, yazı tipini değiştirme gibi web sitenizin zenginliğine yön verecek uygulamaların tadına doyamayacaksınız. 


MOBİL ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜ


               Uygulamalarla zenginleştirdiğiniz web sitenizi bir de mobil üzerinden değerlendirme yapmak          istediğiniz takdirde bunu tek bir işlemle sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle mobilden web siteniz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin görüş açısını objektif değerlendirmenizi sağlayacaktır.


KİŞİSEL YA DA KURUMSAL BİR İZLENİM VE KUVVETLİ BİR ETKİ YARATIN


       Web sitenizin tanıtılması ve reklamınız için ses getirme özelliğinizin kuvvetli rüzgar estirmesi gerekmektedir. Bunun öneminin farkında olan WIX, size sunduğu ilgili şablonlar yardımıyla web sitenizin olumlu yönde bir intiba alması açısından olanaklar tanımaktadır.  Mimarlık üzerine yapmanız gereken şablonlardan tutun da fotoğrafçılık ve modaya kadar her türlü temaya uygun şablonu içeren özellikleriyle web sitenizin güçlü tesirini ortaya çıkarmanız için muazzam bir zemin hazırlamış olacaksınız. 


          WIX’in bu özellikleri sadece sizin iş yoğunluğunuzu hafifletmekle kalmayarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak ve kullanılan uygulamalarla web sitenizi geliştirmeye yönelik küçük çalışmalar yapacaksınız. Tüm bu fonksiyonların bir arada olduğu websitesi kurmak, öncelikle işiniz açısından çok olumlu yönde getiri sağlarken; diğer taraftan tek sayfayla dikkat çekebileceğiniz iş hazırlamanın keyfini doyasıya yaşayarak web sitenizin tesirli rüzgarını, hizmet vermek istediğiniz kitleye HER NEREDE OLURSANIZ OLUN ulaştırmış olacaksınız.

30 saniye içerisinde ücretsiz abone olarak birbirinden profesyonel ve bedava website tasarımlarından faydalanabilirsiniz.

İstanbul web tasarım

Yüzlerce Google ve seo uyumlu web site temasını ücretsiz kullanmak için görsellere tıklayarak abone olabilirsiniz.

bottom of page