33 TL taksit ödemeli seo uyumlu profesyonel web site ve e ticaret sitesi fırsatını kaçırmayın

33 TL taksit ödemeli seo uyumlu profesyonel web site ve e ticaret sitesi fırsatını kaçırmayın!

Wix Türkiye ile hayal ettiğiniz sanal mağaza yada web sitesi çok uygun ödeme koşulları ile sizleri bekliyor! www.wixsitekur.net üzerinden abone olun, web site temanızı seçin, web site fiyatlarını değerlendirin.

Beğendiğiniz tema ve web site şablonu ile, web siteniz yada sanal mağazanızı, e ticaret sitenizi kolayca düzenleyin. Premium paketlerden birini satın alın ve işlem tamam!

En pratik şekilde web site kurabilmek için 30 saniye de abone olun ve fırsatlardan yararlanın! Seo ve Google uyumlu web sitesi sahibi olmak artık çok kolay, ister yıllık 200 TL ila 450 Tl arasında ki fiyatlardan faydalanın, dilerseniz ayda 18 TL ila 78 Tl arasında değişen taksit seçeneklerinden faydalanarak web sitenizi kurun!

Unutmayın! Kredi kartı yada banka kartınızdan taksit seçenekli ödeme bir anda tahsil edilmez! Her ay web sitenizi hangi tarihte, hangi günde premium pakete geçirdiyseniz, o gün otomatik olarak ödeme yaparsınız.

Detaylar, web site fiyatları ve e ticaret sitesi fiyatları için tıklayın ve abone olun!

Fiyatlar konusunda detaylı bilgi alabilmek için sertifikalı Wix uzmanımız Emre Ata'nın videosuna göz atabilirsiniz!

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884 

© 2017 - 2021 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )