top of page

Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar?

Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar?


Selamlar, 2019 yılını geride bırakarak 2020 yılına yaklaştığımız bugünlerde artık web sitesi oluşturmak 2 yıl öncesine göre daha yaygın bir işlem haline gelmiş durumda. E-Ticaret sitesi veya kişisel web sitesi veya şirket, küçük işletme web sitesi, bu Internet'in gücünü en iyi şekilde kullanabilmek için ne kadar para harcanmalı? Web sitesi fiyatları ne kadar? En ucuz web sitesi ne kadar? Bu önemli soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz. Bugün Wix web sitesi oluşturucunun dünya genelinde 172 milyon kayıtlı abonesi vardır, peki insanlar neden gezegen genelinde Wix şirketini tercih ediyorlar?Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar?
Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar?


Öncelikle fiyatlandırma hakkında şu tabloya göz atalım, işte Wix şirketinin Türkiye için kullanıcılarına sunmuş olduğu güncel web sitesi fiyatları;güncel web sitesi fiyatları
güncel web sitesi fiyatları

güncel web sitesi fiyatları
güncel web sitesi fiyatları

Görselde görmüş olduğunuz gibi fiyatlar ülkemiz için gayet iyi ödeme seçenekleri içermektedir. Satın alacağınız Wix Premium üyelik için aylık, 1 yıllık veya 2 senelik ödeme yapabiliyorsunuz. Satın aldığınız premium üyelik eğer yıllık ödeme olarak peşin yapılırsa, 1 senelik alan adı yani domain size Wix şirketi tarafından hediye edimektedir.


Wix Web sitesi kurulumu oldukça basittir, sürükleyin bırakın, güncelleştirin, fotoğraf ve yazılarınızı ekleyin işlem tamam. Detaylı kurulum ve anlatım için web sitemizdeki makale ve videoları inceleyebilirsiniz.


Wix şirketi size iki farklı web sitesi oluşturma yöntemi sunmaktadır.


1. Wix ADI: Wix yapay zeka web sitesi oluşturucusu ile, gerekli bilgileri sisteme girdiğinizde siz değerli kullanıcılar için farklı web sitesi şablonları oluşturur ve bir tanesini kullanmanıza izin verir.


2.Hazır web sitesi: Bu seceçekte ise önceden Wix mühendisleri tarafından oluşturulmuş web sitesi şablonlarını ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.


Wix şirketinin sunmuş olduğu bütün web sitesi şablonları Google ve SEO ( Arama motoru optimizasyonu ) uyumludur. Google ne zaman yeni bir algoritma sistemi veya bir işlev düzenlemesi yaparsa, kısa süre içerisinde Wix bütün web sitesi şablonlarını bu yeni güncellemeye göre entegre eder. Bu şekilde Google güncellemesine uyumlu bir web sitesi elde edebilmek için defalarca yazılımcınıza para ödemezsiniz.Google yeni sistem geliştirdi, buna tam uyumlu olarak tasarlanmış yeni web site temamız aktif. Satın alabilirsiniz! Tarzında mesajlar almazsınız. Wix bütün yeniliklere karşı web sitenizin yapısını otomatik günceller.


Eğer Wix ile web sitesi oluşturmak için fiyatlar size uygun gelmediyse size iyi bir haberimiz var, aşağıdaki görsele tıklayarak abone olmanız durumunda aylık indirim günlerine 2 veya 3 kez denk geleceksiniz. Bu şekilde ödeme yapıyor olduğunuz aylık veya yıllık premium üyelik paketleri kısa zaman içerisinde %50 indirimli hale gelecektir. Bu şekilde Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar? sorusunun cevabını almış oluyoruz.


Web sitesi kurulum videoları;


Aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını makalelerimiz üzerinde bulabilirsiniz, sormak istediğiniz soruları iletişim bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz.


Başarılar dilerim.Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar?
Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar?


Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar?
Bir internet sitesi kurma maliyeti ne kadar?


Emre Ata

Sertifikalı Wix uzmanı & Eğitmen


Commentaires


bottom of page