İş Dünyası veya işletmeniz için web site nasıl yapılır?

İş Dünyası veya işletmeniz için web site nasıl yapılır?

Merhaba, dünyanın en kolay web site oluşturucusu Wix ile, iş dünyası için her sektör hakkında SEO-Dostu web siteleri oluşturabilirsiniz. Tün gezegende 131 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Wix, sizlere en kolay şekilde web sitesi oluşturma imkanı sunmaktadır. İşletme için web sitesi nasıl yapılır? Kodlama bilmiyor olabilirsiniz, sürükle bırak yöntemi ile isterseniz Wix editörü kullanarak hazır web sitesi düzenleyin. İsterseniz, Wix ADI ile sadece bilgi formlarını doldurarak tek bir tuşa basarak 20 saniye içerisinde otomatik olarak web sitenize kavuşun. İşletme veya işiniz için web sitesi nasıl kurulur? İşinizi Internet'e nasıl taşıyabilirsiniz? Web site nasıl yapılır resimli ve videolu anlatım.

Wix ile 800'den fazla farklı sektör için web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde Google'da sayfa açmak sizin için çok kolay bir durum haline gelir.

Birkaç örnek verelim;

Wix ile web sitesi oluşturabileceğiniz birkaç sektör;

Danışmanlık & Rehberlik için web sitesi

Bakım hizmetleri için web sitesi

Teknoloji & Uygulama için web sitesi

Reklam & Pazarlama için web sitesi

Otomotiv & Arabalar için web sitesi

Emlak sektörü için web sitesi

Finans & Hukuk için web sitesi

Veteriner ve Hayvanlar için web sitesi

Bunlar sadece birkaç örnek sektördür. Aklınıza gelebilecek her iş sektörü hakkında kolaylıkla web sitesi oluşturabilirsiniz.

Wix size, işiniz için web sitesi oluşturmak için 2 yol sunmaktadır.

1. Wix hazır web sitesi şablonları ile web sitesi oluşturmak.

2. Wix ADI ( Wix yapay tasarım zekası ile web sitesi oluşturmak.

Öncelikle şunu iyi anlamalıyız. Hangi sektör veya amaç için web sitesi oluşturuyorsak, ilk olarak web sitemizin SEO-Dostu olmasına özen göstermeliyiz. Web sitemizi SEO kurallarına uygun şekilde oluşturmalıyız. Görseller, yazılar, butonlar, sayfalar. Bu adımların her biri arama motoru dostu olmalı ki, web sitemiz organik ziyaretçi çekebilsin.

Şimdi sırasıyla Wix işe nasıl bir işletme web sitesi veya işinizi Internet'e taşımak için bir web sitesi oluşturulur görelim.

1. Wix ADI ile kurumsal veya iş için web sitesi oluşturmak.

Wix ADI ( Wix yapay tasarım zekası ) sizden bazı bilgileri isteyecektir. Bu bilgileri adım adım yazdıktan sonra saniyeler içerisinde bir web sitesi sahibi olacaksınız.

Evet Wix ADI ile otomatik olarak web sitemizi oluşturduk. Bu adımdan sonra yapmamız gereken, web sitemizi hedeflenen ülke diline çevirmek olacaktır. Hangi ülke için web sitesi oluşturmak istiyorsanız o dilde bütün haneleri çevirebilirsiniz.

Wix ADI ile web sitemiz hazır olduktan sonra sayfa SEO ayarlarını eksiksiz şekilde ayarlamalıyız. Web sitemiz ne ile alakalı? Web sitemiz hangi hizmetler hakkında? Web sitemizin sayfasında hangi konu hakkında bilgi veriliyor? Bu adımları uyguladıktan sonra Wix SEO Sihirbazı ile kolaylıkla web sitemizin SEO eksiklerini analiz edebilir ve düzeltebiliriz.

2. Wix editör ile hazır web sitesi şablonu düzenleyerek site oluşturmak.

Bu adımı seçersek, Wix bizlere dünyanın en yetenekli web sitesi tasarımcılarının oluşturmuş olduğu, kullanıma hazır web sitesi şablonlarını sunuyor. Bu hazır web sitesi şablonlarından istediğinizi seçerek, dakikalar içerisinde düzenleyebilirsiniz.

* Web sitesi şablonunuzu seçin

* Sayflarını oluşturun veya düzenleyin

* Kendi görsel veya resimlerinizi web sitenize ekleyin

* Wix Premium paketlerden birini satın alın ve domain bağlayın

İşte hepsi bu kadar basit ve kolay. Şimdi dilerseniz Wix editör ile hazır web sitesi nasıl oluşturulur resimli şekilde görelim

Evet, görmüş olduğunuz gibi birkaç basit adım ile hazır web sitesi şablonumuzu seçtik. Bu adımdan sonra yapmamız gereken, web sitemizi hedeflediğimiz ülkenin diline çevirmek, yani, yazılarımızı yazmak web sitemize eklemek ve resimlerimizi sitemize eklemek.

Bütün bu web site oluşturma adımlarını tamamladıktan sonra, Wix premium paketlerden birini seçerek kolaylıkla bir alan adı ( domain ) alabilir ve sitenize bağlayabilirsiniz.

Wix premium paketleri, 2 yıllık, 1 yıllık veya aylık ödemeler ile edinebilirsiniz. Lütfen unutmayın, Wix premium ödemenizi 1 yıllık veya 2 yıllık yaparsanız indirim kazanırsınız. 1 yıllık bedava domain hakkı elde edersiniz. Wix'e hemen abone olabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Veya görsele tıklamanız yeterli olacaktır. Wix ile web site oluşturup, premium paket satın alırsanız, 14 gün deneme hakkınız vardır. Memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde paranızı iade alabilirsiniz.

Detaylı kurulum videosunu izleyebilirsiniz;

Görmüş olduğunuz gibi, iş Dünyası veya işletmeniz için web site nasıl yapılır? sorusunun cevabı işte bu kadar kolay!

Hazırlayan Emre Ata sertifikalı Wix Eğitmeni & Webmaster

Editör notu;

Lütfen unutmayın, Web sitesi oluşturmak bir bitki yetiştirmek gibidir.

1. Bu sizin işletme web siteniz

2. Bunlar özgün ve orijinal içerikleriniz

3. Bu özgün ve orijinal içerikleri web sitenize eklediğinizde Google ve diğer arama motorlarında yayılırsınız.

4. Bu çalışma sonucunda, web sitenize organik ziyaretçiler gelir ve ödülünüzü alırsınız.

Saygılarımla

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884 

© 2017 - 2021 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )