top of page

Wix saydam video özelliği ile başarılı ve dikkat çekici web siteleri oluşturun

Wix saydam video özelliği ile başarılı ve dikkat çekici web siteleri oluşturun,


Selamlar, Wix 2020 yılında Editör X uygulamasının beta versiyonunu yayınladıktan sonra, şimdi '' Wix Saydam Videolar '' özelliği ile karşınızda. Etkileyici ve efektif web siteleri oluşturmak isteyen kullanıcılar için harika sayılabilecek bu özellik, Wix Premium abonelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları harika animasyonlar ile karşılamak ve etkilemek istemez miydiniz? 2020 Wix hazır web sitesi fiyatları ve uygulamaları hakkında son haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Wix saydam videolar özelliği sayesinde, web sitenizin bütün sayfalarına etkileyici ve dikkat çeken animasyonlar ekleyebilirsiniz, bu sayede web sitenize erişen ziyaretçilerinize bambaşka bir deneyim sunarsınız. E-Ticaret sitesi, kişisel web siteleri veya firma web siteleri olmak üzere, her sektörden her kişi veya hizmet için '' Wix saydam videolar '' özelliğini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Wix saydam video özelliği örnekleri;Wix saydam video özelliği
Wix saydam video özelliği

Wix saydam video özelliği
Wix saydam video özelliği

Wix saydam video özelliği
Wix saydam video özelliği

Wix saydam video özelliği
Wix saydam video özelliği

Mobil site üzerinde saydam video örnekleri;


E-Ticaret sektöründe veya kişisel web sitelerinde, sayfalarınızı ziyaret eden kullanıcıların, web siteniz üzerindeki tasarım stilinden etkilenerek sizinle iletişim kurması veya ürün + hizmet satın alması çok yüksek ihtimaldir. Görsel duruşun önemli olduğu web sitesi oluşturma sektöründe, Wix şirketi 170 milyon kullanıcısına bu uygulamayı ücretsiz şekilde sunmaktadır.


  • Wix saydam videolar özelliği nasıl kullanılır? Sorumuzun cevabı her zaman olduğu gibi çok basittir. Adım adım görselleri takip ederek, web sitenizin sayfasına kolaylıkla Wix saydam videoları ekleyebilirsiniz; Wix editör paneliniz üzerinde, sol kısımda bulunan '' EKLE '' butonuna tıklayın. >> Sonraki adımda '' VİDEO '' kısmında tıklayın. >> En son adımda ise '' SAYDAM VİDEOLAR '' kısmında tıklayın. Beğendiğiniz saydam videoyu sürükleyerek web sitenizin sayfasına bırakın. İşte hepsi bu kadar basit ve kolay.


Wix saydam videolar özelliği nasıl kullanılır?
Wix saydam videolar özelliği nasıl kullanılır?

Wix saydam videolar özelliği nasıl kullanılır?
Wix saydam videolar özelliği nasıl kullanılır?

Wix ile dakikalar içerisinde etkili ve SEO uyumlu, Google ve diğer lider arama motorlarında ön sıralara çıkabilecek bir web sitesi veya e-ticaret sitesi oluşturmayı öğrenmek için makalelerimize göz atabilir, veya web sitesi kurulum videolarımızı izleyebilirsiniz. Ücretsiz abone olarak benzersiz Wix özellikleri ve web sitesi şablonlarını denemek için buraya veya aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Wix Türkçe destek birimine sorularınızı sormak veya danışmak için buraya tıklayabilirsiniz.Güncel Wix ile web sitesi oluşturma fiyatları, aylık ve yıllık ücretleri 2020;


Wix hazır web sitesi fiyatları 2020;

Wix hazır web sitesi fiyatları 2020
Wix hazır web sitesi fiyatları 2020

Wix E-Ticaret sitesi fiyatları 2020;Wix E-Ticaret sitesi fiyatları 2020
Wix E-Ticaret sitesi fiyatları 2020

Wix ADI ile otomaik web sitesi oluşturma video anlatım;
Başka bir makalede görülmek dileğiyle.


Emre Ata
Wix Türkiye - Wix Saydam Videolar resmi sayfası için BURAYA tıklayın.
コメント


bottom of page