top of page

Hazır web sitesi paketi

Google ve seo uyumlu sanal mağaza, e ticaret sitesi, kişisel web site yada herhangi bir web site kurmak istiyorsunuz, hazır web sitesi satın almak istiyorsunuz ama kafanız karışıyor. Artık kafanızın karışmasına gerek yok! Google algoritma sistemlerine otomatik olarak uyum sağlayan, güvenilir, ve seo uyumlu web siteniz www.wixsitekur.net ile ayağınıza geldi, üstelik ayda 33 TL'den başlayan fiyatlara. Hazır web sitesi paketi alırken nelere dikkat etmeli? Hazır web sitesi paketleri ne kadar?

Hazır web sitesi paketi

Wix'in avantajlı web site oluşturucu dünyasında, dünyanın en yetenekli tasarımcıları sizler için muhteşem yeni nesil web siteleri tasarlamaktadır. Bu tema ve web site şablonları Wix altyapısında birikir, seo uzmanları tarafından analiz edilir ve onaylandıktan sonra Wix arayüzünde siz kullanıcılara sunulur. Wix'in bir diğer avantajı ise, hazır web sitesi paketi kavramını tüm dünyaya yaymasıdır. Çünkü wix ile bir hazır web sitesi satın aldığınızda, isterseniz yıllık, isterseniz aylık olarak ödeme yapabilirsiniz.Üstelik kredi kartı yada banka kartınızdan tek çekim olarak değil! Aylık fatura öder gibi ödeme yaparsınız, istediğiniz zaman paketinizi sonlandırabilirsiniz.

Wix'in bir diğer avantajı, hazır web sitesi kurduğunuzda, 14 gün geri iade garantisi vermesidir. Bir web site projeniz olduğunda, kolaylıkla web sitenizi oluşturmak için çok kullanışlı bir web site editörü sizi karşılar, dilediğiniz web site şablonunu seçer ve ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Wix Türkiye arayüzünde yüzlerce kullanışlı sanal mağaza yada her şirkete, her kişiye uygun ücretsiz web sitesi şablonları bulunmaktadır. Dilediğinizi seçin ve sürükle bırak yöntemi ile 15 dakika içerisinde web sitenizi oluşturun.

www.wixsitekur.net üzerinden makalenin sonundaki '' HEMEN BAŞLAYIN '' görseline tıklayarak Wix ailesine katılın, ücretsiz Türkçe teknik destek ve 2. siteniz için yıllık ödemelerde geçerli yüzde 47 indirim kodunuzu kazanın!

Hazır web sitesi paketi

Wix hazır web site fiyatları, web site örnekleri ve seo uyumlu web site nasıl kurulur sorunusun cevabını alabilmek için sertifikalı wix uzmanımız Emre Ata'nın web site kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Hazır web sitesi paketi

Hazırlayan Emre Ata sertifikalı Wix webmaster ve eğitmen

bottom of page