Hazır web sitesi paketi

Google ve seo uyumlu sanal mağaza, e ticaret sitesi, kişisel web site yada herhangi bir web site kurmak istiyorsunuz, hazır web sitesi satın almak istiyorsunuz ama kafanız karışıyor. Artık kafanızın karışmasına gerek yok! Google algoritma sistemlerine otomatik olarak uyum sağlayan, güvenilir, ve seo uyumlu web siteniz www.wixsitekur.net ile ayağınıza geldi, üstelik ayda 33 TL'den başlayan fiyatlara. Hazır web sitesi paketi alırken nelere dikkat etmeli? Hazır web sitesi paketleri ne kadar?

Wix'in avantajlı web site oluşturucu dünyasında, dünyanın en yetenekli tasarımcıları sizler için muhteşem yeni nesil web siteleri tasarlamaktadır. Bu tema ve web site şablonları Wix altyapısında birikir, seo uzmanları tarafından analiz edilir ve onaylandıktan sonra Wix arayüzünde siz kullanıcılara sunulur. Wix'in bir diğer avantajı ise, hazır web sitesi paketi kavramını tüm dünyaya yaymasıdır. Çünkü wix ile bir hazır web sitesi satın aldığınızda, isterseniz yıllık, isterseniz aylık olarak ödeme yapabilirsiniz.Üstelik kredi kartı yada banka kartınızdan tek çekim olarak değil! Aylık fatura öder gibi ödeme yaparsınız, istediğiniz zaman paketinizi sonlandırabilirsiniz.

Wix'in bir diğer avantajı, hazır web sitesi kurduğunuzda, 14 gün geri iade garantisi vermesidir. Bir web site projeniz olduğunda, kolaylıkla web sitenizi oluşturmak için çok kullanışlı bir web site editörü sizi karşılar, dilediğiniz web site şablonunu seçer ve ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Wix Türkiye arayüzünde yüzlerce kullanışlı sanal mağaza yada her şirkete, her kişiye uygun ücretsiz web sitesi şablonları bulunmaktadır. Dilediğinizi seçin ve sürükle bırak yöntemi ile 15 dakika içerisinde web sitenizi oluşturun.

www.wixsitekur.net üzerinden makalenin sonundaki '' HEMEN BAŞLAYIN '' görseline tıklayarak Wix ailesine katılın, ücretsiz Türkçe teknik destek ve 2. siteniz için yıllık ödemelerde geçerli yüzde 47 indirim kodunuzu kazanın!

Wix hazır web site fiyatları, web site örnekleri ve seo uyumlu web site nasıl kurulur sorunusun cevabını alabilmek için sertifikalı wix uzmanımız Emre Ata'nın web site kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Hazırlayan Emre Ata sertifikalı Wix webmaster ve eğitmen

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884 

© 2017 - 2021 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )