top of page

Instagram hesabı ile satış yapmak için web sitesi kurmak

Instagram hesabı ile satış yapmak için web sitesi kurmak nasıl oluyor? Sosyal medya üzerinden satış yapabilmek için öncelikle güvenilir bir web sitesi yani e ticaret sitesine ihtiyacınız var. Peki e ticaret web sitesi nasıl açılır? Wix ecommerce paketleri ile kolaylıkla e ticaret sektörüne atılabilirsiniz. Wixsitekur.net sayesinde e ticaret sitesi nasıl kurulur adındaki videomuz ile kolaylıkla bu bilgilere erişebilirsiniz. e ticaret web sitesi satın almak , Instagram'dan satış yapmak için web sitesi kurmak videolu anlatım makalemizde.

Instagram hesabı ile satış yapmak için web sitesi kurmak

Sosyal medya üzerinde bir hesabınız var, facebook, twitter yada instagram. Ve bu instagram hesabından satış yapmak istiyorsunuz. Bunu yapmak günümüzde pekala çok mümkün. İnsanlar bir ürünü sosyal medya yada internet üzerinde aratırken, öncelikle referanslara dikkat ederler. Eğer sizin güvenilir, vergi levhası olan ve kullanıcılara güven aşılayan modern bir web siteniz var ise, bu durum ürün satışı yapmanızı kolaylaştıracaktır. Wix Türkiye ile insanlara, tüketiciye güven veren bir web sitesi kurabilir, satmakta olduğunuz ürünlerin tanıtımını, kuracağınız web sitesi yada e ticaret sitesi ile tanıtabilir ardından kolaylıkla satış yapabilirsiniz.

Wix e ticaret paketlerine abone olduğunuzda aylık 40 tl ila senelik 500 tl arasında bir bedel ödersiniz. Wix sanal pos entegrasyonu ile ödeme alabilmek için, birkaç online ödeme seçeneği sizlere sunulmaktadır. Bu ödeme alma sistemleri sizden senelik hizmet bedeli isteyebilir, ya da ikinci seçenek olarak satış başına komisyon ücreti talep edebilir. Bu durumun nedeni kredi kartı ve banka kartları aracılığı ile her satıştan yada taksitli alışverişten komisyon alan bankalardır.

www.wixsitekur.net ile Wix ailesine katılarak, bir web sitesi, yada e ticaret sitesi açmış olursanız, Google'da işletme sayfası edinebilirsiniz. Bu şekilde, sosyal medya hesaplarınızda tanıttığınız ürünleri, kolaylıkla web sitenize ekler, ve Google üzerinden index kazanırsınız. İnsanlar satmakta olduğunuz ürün yada hizmeti ilk başta Google, Yandex yada Bing gibi arama motorlarında aratırlar. Telefonla yada normal bilgisayar ile.

Unutmayın seo alt yapısı tertemiz şekilde kurulmuş, vergi levhası eklenmiş, vergisini tıkır tıkır ödeyen bir işletmenin, web sitesi olursa, bu sizi rakiplerinizin önünde daima öne geçirecek bir adım olacaktır. Sosyal medya üzerinde ürün arayanların haricinde, arama motorlarından da müşteri edinebilirsiniz.

Başarılı bir e ticaret sitesi açmak için mutlaka her ürün için kdv tutarını ürününüze eklemelisiniz, ve ticari levhanızı, belgelerinizi mutlaka web sitenizde sergilemelisiniz. Bu şekilde, hem arama motorları size güven duyar, hemde tüketiciler.

Seo alt yapısının günümüzde çok önemli olduğunu artık bilmeyen yok, aram motorlarının kurallarına uygun web sitesi kurmak, sizleri daima 1 adım öne geçirecektir. Detaylı seo alt yapısı bilgilendirmesi için lütfen videomuzu izleyin. Seo uyumlu bedava web site temalarını ve şablonlarını incelemek için 30 saniye de abone olabilirsiniz. E ticaret web sitesi satın almak için en kolay yöntem Wix'tir. Instagram üzerinden online satış yapmak için Wix ile muhteşem bir web sitesi yada e ticaret sitesi kurabilirsiniz.

Üstelik 14 gün deneme süresi vardır, 14 gün içerisinde memnun kalmazsanız, paranızı iade alabilirsiniz. www.wixsitekur.net ile Wix ailesine katılmanız durumunda, 2 seçenek ile ödeme yapabilirsiniz; 1. İsterseniz aylık olarak fatura öder gbi 38 tl ila 78 tl arasında değişen tutarı ödersiniz. Unutmayın fatura öder gibi ödeme yaparsınız,kredi kartınız yada banka kartınızdan web sitenin yıllık tutarı tek seferde tahsil edilmez! Wix'in avantajı işte budur. 40 tl ile bile web sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz!

2. Yıllık ödeme yada 2 yıllık ödeme seçeneğini seçerek 300 ila 590 tl arasında değişen koşullardan birini kullanabilirsiniz.

Wix ile Instagram'dan satış yapmak için web sitenizi yada e ticaret sitenizi şimdi oluşturun! Tek yapmanız gereken, görsele tıklayarak Wix'e abone olmaktır. Dilediğiniz zaman www.wixsitekur.net iletişim formu aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir, sertifikalı wix uzmanımız Emre Ata'dan bilgi alabilirsiniz.

Şimdi başlamak için görsele tıklayın!

Instagram hesabı ile satış yapmak için web sitesi kurmak

Bir web sitesi yada e ticaret sitesi kurmak için videomuzu izleyin

Wix web sitesi fiyatları aylık ödeme yada yıllık ödeme şablonu şu şekildedir, detaylar için tıklayarak ücretsiz abone olabilirsiniz ve unutmayın, Wix ile web sitesi oluşturduğunuzda aylık ödeme seçeneği seçerseniz, ücret her ay siteyi kurmuş olduğunuz gün tahsil edilir, kredi kartı yada banka kartınızdan tamamı tahsil edilmez. Bu sayede her girişimci kolayca web sitesi oluşturmaktadır, ayrıca 1 Ocak 2018 yeni vergi kanunu gereğince, fiyatlara % 18 KDV eklenmektedir.

Instagram hesabı ile satış yapmak için web sitesi kurmak

Hazırlayan Emre Ata sertfikalı Wix eğitmeni ve webmaster

Instagram hesabı ile satış yapmak için web sitesi kurmak

bottom of page