Wix bedava domain ve Google Adwords hediye kuponu nasıl kullanılır?

Wix bedava domain ve Google Adwords hediye kuponu nasıl kullanılır? Selamlar, Wix Premium abonesi olduktan sonra her kullanıcı, 1 yıl bedava domain kullanma hakkı kazanır. Ayrıca 100 TL değerinde Google Adwords hediye kuponu kullanma hakkınız olur. Peki Wix bedava domain nasıl kullanılır? Wix premium 100 TL hediye Google Adwords kupon kodu nasıl alınır? Makalemizde resimli şekilde görebilirsiniz.

Öncelikle www.wixsitekur.net üzerinden yada Wix üzerinden Wix'e ücretsiz şekilde abone olmanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında, size en uygun web site şablonunu seçerek, web sitenizi kolayca ve ücretsizce oluşturabilirsiniz. Firma web sitesi yada kişisel web sitesi veya eCommerce ( E- Ticaret web sitesi ) şablonlarından birini seçip sitenizi oluşturduktan sonra, Wix premium paketlerden birini seçmeniz gerekiyor. Bu paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Wix Premium paketler sektördeki diğer firmalara göre çok uygun fiyat ve harika ödeme seçenekleri ile donatılmıştır. İsterseniz aylık fatura öder gibi web sitenizin tutarını ödeyebilirsiniz, isterseniz yıllık yada 2 yıllık ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Wix premium paket fiyatlarına 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren % 18 KDV eklenmeye başlanılmıştır. Paketlerin fiyatlarını görmek için görsele tıklayarak abone olabilirsiniz.

Bu paketlerden Vip, Ecommerce ( E - Ticaret web sitesi ) ve Unlimited isimli olanlardan birini seçerek Wix abonesi olursanız, 1 ylıllık bedava domain kazanırsınız, ayrıca 100 TL tutarında Google Adwords hediye kuponu kazanırsınız. Peki bu olanaklardan nasıl faydalanırsınız? Wix bedava domain ve Google Adwords kupon kodu nasıl alınır? Wix abonesi olup, hediyelerin dahil olduğu paketlerden birini satın aldıktan sonra, kontrol paneli sayfanızda sağ üst kısımda bulunan '' KUPONLAR '' kısmına gelerek resimdeki gibi tıklayın.

Sonraki adımda ise kodlarınızı tek bir tık ile alabilirsiniz. İşte işlem bu kadar basit ve kolaydır.

Hemen Wix Türkiye avantajlarıyla Wix abonesi olabilmek için görsele tıklayarak Wix ailesine katılabilir ve 123 milyon kullanıcının arasına katılabilirsiniz. Seo ve Google uyumlu web sitesi şablonları sizleri bekliyor. Üstelik 14 gün deneme süreniz ile birlikte.

Hazırlayan Emre Ata sertifikalı Wix eğitmeni ve webmaster

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884 

© 2017 - 2021 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )