Mimarlar için web sitesi nasıl yapılır? Mimar web site fiyatları ne kadar?

Mimarlar için web sitesi nasıl yapılır? Mimar web site fiyatları ne kadar? Evet sevgili mimarlar ve endüstriyel tasarımcılar, bir portfolyo sitesi oluşturup ister görsel isterseniz blog halinde bütün çalışmalarınızı yayımlamak adına güzel ve Google uyumlu hazır web sitesi şablonu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kolay kurulum hazır web sitesi, mimarlar için web sitesi fiyatları, mimar porfolyo sitesi nasıl yapılır? Gibi arayışlarınız için doğru ve pratik adres www.wixsitekur.net. Tek yapmanız gereken '' HEMEN BAŞLAYIN '' yazan görsele tıklayarak Wix abonesi olmak ve sonraki adımları izlemek.

1. Wix'e abone olun.

2. Sistem sizden hangi sektör ile alakalı web sitesi kurmak istediğinizi sorduğunda, adımları izleyin.

3. Size en uygun web sitesi şablonunu seçin, yada kendiniz oluşturun. 4. Sitenize ilgili görsellerinizi ekleyin, galerilerinizi oluşturun, blog yazılarınızı hazırlayın ve kolayca web sitenize ekleyin.

5. Wix seo wizard ile sayfalarınızın seo ayarlarını kolayca yaptıktan sonra son aşamaya gelin.

6. Wix premium paketlerden size en uygun olanı seçin ve web sitenize www.siteadı.com yada net şeklinde güzel bir domain bağlayın.

İşte bu kadar basit. Unutmayın, çağımızda sosyal medya ve bazı siteler sektörden iş edinmek ve freelance iş almak için çok önemlidir. Unutmamak gerekir ki, bu sektörde insanlar ve mimar arayan firmalar, kişiler, şehir bazlı yada global anlamda belirli anahtar kelimeler ile Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında arama yaparlar. Siz bir web sitesi kurduğunuzda, web sitenizde sektörünüz ile alakalı ne kadar çok anahtar kelimeler hakkında özgün makale ve sektörel bilgilendirme yazıları yer alırsa o kadar şansınız artar! Ayrıca isterseniz Wix ADI ile otomatik olarak web sitenizi yapay zeka ile oluşturabilirsiniz. Wix'e hemen abone olabilmek için ;

Wix ile nasıl mimarlar için web sitesi yapılır ? İlgili eğitim videomuzu izleyebilirsiniz.

Hazırlayan sertifikalı Wix uzmanı ve webmaster Emre Ata

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Wix eğitmen ve webmaster sertifikalı web site mimarımız Emre Ata'dan destek almak için bize mail gönderebilirsiniz.

En hızlı, En kolay şekilde Türkçe teknik destek ile Wix web sitesi kurun

İstanbul / Türkiye | habermarktr@gmail.com

Türkiye adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karataş sokak no:77 İstanbul/ Avcılar
 

 

Birleşik devletler adres: 500 Terry Francois Blvd, 6th Floor, San Francisco, CA 94158 USA. Say: Copyright Representative Phone Number: 1-415-358-0857 | Fax: 1-415-358-0884 

© 2017 - 2021 by "wixsitekur.net". Proudly created with Wix.com ( Emre Ata )